Pom pette - naše oranžová tlapička

CHS Pom pette

Přerov-Vinary
+420 737 282 356
pompette@seznam.cz

Kniha návštěv

Abu

Majda 27.07.2015
Mám obrovskou radost, že našel teplou lidskou náruč. :-))

Srdečný pozdrav

Lucka 27.07.2015
Děvčata, tak už vám to nastalo..... Tak dlouho jste se těšily a připravovaly, pak nastaly velké starosti, radost se střídala s nekonečnou únavou a posledních pár týdnů jste si určitě užívaly dosyta ty krásné chlupaté kuličky, kterých vám Kessinka nadělila požehnaně. Přeji jim, ať se mají v nových domovech krásně a vám spoustu zaslouženého odpočinku a relaxu!

Loučení

Majda 24.07.2015
Přeji Vám děvčata, abyste si poslední dny s miláčky velice užily a aby Vás smutek nad jejich odchodem do nových rodin nepřeválcoval tak, jako mne. :-))

Re: Loučení

Hela 27.07.2015
Majdi je to tak těžké, že jsem z toho sama překvapená. Asi si to namlouvám, ale i těch zbývajících 6 chlupáčů jako by vědělo, že se něco děje - pořádně nežerou, pořád kňučí. Kessie, která je už nechtěla ani vidět, je teď pořád kojí. Možná jsme někde někomu udělali radost novým štěnětem, ale útěchu v tom zatím nenacházím. H.

Re: Re: Loučení

Majda 27.07.2015
Naprosto vím, o čem mluvíš - ještě že mám se všemi kontakt, radost na dálku je sice veliká, ale moc všechna mi chybí.

kontrola vrhu

Lenka 22.07.2015
Moc blahopřeji k úžasnému hodnocení vrhu! Myslím, že všichni dopadli báječně, věřím, že se pro černouška Abua najdou báječní páníčci a nakonec to bude ten nejlepší a nejmazlivější pejsek. Jak už to bývá, alespoň z vlastní zkušenosti vím,že ten poslední nakonec ještě ukáže všem! Jistě jsou lidičky, kteří hledají hodného, pohodového pejska, mazlíčka, žádného dravého trhače. Docela bych mu říkala "Bubíček". Helčo, jak ho voláte vy? ;-)

Re: kontrola vrhu

Hela 27.07.2015
Leni, my mu říkáme bubáček. Nakonec se zdá, že i on svou rodinu našel. Bylo to tu už ale několikrát, tak počkáme jestli to opravdu vyjde. H

Krasavci :-D

Pavla 20.07.2015
Štěnátka krásně rostou :-D už se nemůžeme dočkat až si Atinku odvezeme domů :-D

Štěňátka - cestovatelé

Lenka 19.07.2015
Koukám, že štěňátka čekají na své vlastní "občanky". :-) A někteří již objevují okolní zahrady. :-) Jsou to moc hezká štěnda s pěknými znáčky, jistě se budou líbit i poradkyni chovu.. Šikulky zvládly i čipování a očkování. Držíme palce, aby i černoušek Abu našel hodnou rodinu.

parta pokakánků

Petra 30.06.2015
Ahoj Kessinko,
vrátila jsem se z dovolené a byla jsem zvědavá na Tvoje drobečky. Jak povyrostli atd. Podle fotek jsou to už pěkní baculíci!! Myslím, že z nich mají Tvoje paničky pěknou radost! Dle vyprávění i starost!! Pořád prý jen papají a kakají. Vlastně co by jiného měli dělat? Hlavně, že jim chutná a prospívají.
Tobě přeji pevné nervy s touto partou pokakánků.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>