Pom pette - naše oranžová tlapička

CHS Pom pette

Přerov-Vinary
+420 737 282 356
pompette@seznam.cz

Kniha návštěv

Trocha povzbuzení

Lucka 12.06.2015
Heli, to je jako s lidskými miminky, napřed je maminka plná síly a energie, po čase přijde únava, vyčerpání, ale pak se to zase v dobré obrátí!!! Kessinka a ti malí cvrčkové vám tu péči jednou vrátí! Přejeme drobečkům hodně mlíčka a Kessince trpělivost. Tobě? Nejvíc asi potřebuješ spánek a odpočinek.... Myslím na vás!!!

Re: Trocha povzbuzení

Hela 13.06.2015
Moc děkuji za povzbuzení. Víkend přišel jak na zavolanou, jinak bych asi padla. A i když se nám fialového pejska přes všechnu snahu nepovedlo udržet, tak mám pocit, že jsme udělaly co jsme mohly.

Pozdrav

Lucka 10.06.2015
Děvčata, musí to být kolotoč, starat se o tolik miminek najednou. Držím pěsti, ať se Vám daří a Kessince přeji brzké uzdravení!!!

Re: Pozdrav

Hela 12.06.2015
Luci, ani si neumíš představit, jak je to vyčerpávající. Kuchyň se přeměnila ve vývařovnu. To za co by mi Kesča dřív ukousla ruku, nad tím ohrnuje čumák a tak zkouším, co by žrala. Každé 3 hodiny přikládám jednu pětici. Po 10-ti minutách je chudáčky odtrhávám, aby nastoupila další pětka. Pak už je dám všechny dohromady, ale to už Kessie většinou dlouho nevydrží. Aby toho nebylo málo, tak fialového kloučka přikrmujeme, protože není takový rváč jak ostatní a v noci se k mlíčku vůbec nedostane. Mezi štěňaty panuje lítý boj o nejlepší místo a ti slabší nemají šanci.
Včera jsem byla před zhroucením, ale dnes už se zdá, že se blízká na lepší časy.

GRATULACE

LUCKA 08.06.2015
Srdečná gratulace Kessince i dvounohým pečovatelkám! Je to nádhera!!!

Dojetí

Majda 08.06.2015
Opravdu jsi mě Kessinko dojala - slzu už jsem setřela a mám pusu od ucha k uchu. S dvounohými paničkami všechno dokážeš. :-))

Blahopřání

Lenka 06.06.2015
Moc gratuluji a děkujeme za informace. Jsme nadšení. Kessinka má pravdu, teď ji čeká spousty práce, radosti a zábavy. Je to šikovná holka, má báječnou paničku a teď i 10 chlupáčků pro ňuňání. Fota jsou pěkná. Tak hodně štěstíčka kuličkám, hodně mlíčka Kessince a hodně sil paničce, která bude mít 10x víc radostí. :-D

Obrovská gratulace

Majda 05.06.2015
Moc a moc blahopřeji k velké nůši chlupatého štěstí. Těším se na fotky a ráda si zopakuji s děvčaty z Moravy tu radost alespoň prožitky na dálku. Jsem zvědavá, jestli je desítka konečná a nebo přijdou na řadu všechny obojky tzn. 12. V každém případě to bude velký zápřah pro Kessinku. Držte se děvčata.

Re: Obrovská gratulace

venda a hrdy tatka Karo 06.06.2015
Taky se přidávám s gratulaci (můj tip vysel

Re: Obrovská gratulace

panička Hela 06.06.2015
Děkujeme všem za držení palců. Uděláme všechno, abychom tu smečku Kessince pomohli zvládnout.
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>