Pom pette - naše oranžová tlapička

CHS Pom pette

Přerov-Vinary
+420 737 282 356
pompette@seznam.cz

atia (oranžová) - našla domov v petřvaldu na ostravsku

Fena - černá se znaky - porodní váha: 355 g
 
   
Atia (oranžová) - 1 týden - váha 584 g
Nejmenší při narození ovšem znamená být vynalézavá při hledání mámina tepla. Samozřejmě jí neustále protěžujeme, porotože proti větším sourozencům by neměla moc šancí.
Zatím je mému srdci nejbližší, protože je to taková myšička a i naše Kessie i hrdý otec Kar také měli oranžový obojek.
Atia (oranžová - 2 týdny - váha 932 g.
Atia se poctivě snaží dohnat své sourozence a co nemá v síle, tak má ve vynalézavosti. Vždycky se nějak prosmekne k zadnímu struku, kde je máminou zadní tlapou chráněna před pošťuchováním větších sourozenců. I to jak způsobně pít z mističky pochopila jako první :-)

Váha 3. týden - 1504 g.

28.6.2015 se rozhodlo, že Atia bude hlídat domek v Ostravě.

4 týdny - váha 2284 g.

Atia je sice pořád nejměnší ze všech, ale umí se o sebe rozhodně postarat. I když na to ten její roztomilý kukuč nevypadá,je to taková malá pokušitelka těch ostatních. Souboje ovšem nevyhledává. Jako jedno z mála štěňat bude mít jemnější hlavu po své matce.

5. týden - váha 3087 g

6. týden - váha 4 kg.  Atia využívá svého jemného vzhledu a domáhá se  - úspěšně :-)  - neustálého mazlení. Ve skutečnosti si však začíná bitky se svýmu většími sourozenci, kterým nezůstává nic dlužná.

17.7.2015 operována kýla.

7. týdnů - váha 5,3 kg. Nejmenší Atia s tváří neviňátka je velký mazel, ale když se jí něco nelíbí, tak umí být pěkně vzteklá.

8 týdnů - váha 6,6 kg.

1.8. odjela na Ostravsko, kde bude hlídat domek mladé rodině.